MENU
 
Zamknij
Określenie, w jaki sposób produkt jest postrzegany na rynku, staje się kluczowym zadaniem dla przedsiębiorstwa. Aby dopasować produkt do oczekiwań klientów, a następnie efektywnie zarządzać jego sprzedażą, konieczne jest uzyskanie informacji o produkcie bezpośrednio od segmentu docelowego. Badania marketingowe to systematyczny i obiektywny proces gromadzenia, przetwarzania oraz prezentacji informacji.

Celem przeprowadzenia badania o suplemencie diety Cum Plus Strong było uzyskanie rzetelnych i wiarygodnych informacji oraz opinii klientów na temat oferowanego im produktu.

Cum Plus Strong to suplement diety przeznaczony dla mężczyzn, wpływający na poprawę smaku nasienia oraz silny wytrysk.

Badanie dotyczące suplementu diety Cum Plus Strong zostało przeprowadzone na próbie 70 respondentów, którzy w dniach od 1 kwietnia do 30 kwietnia 2018 r. testowali przekazany bezpośrednio przez producenta produkt.
 
Suplement Diety Cum Plus Strong jest skutecznym środkiem wpływającym na poprawę smaku nasienia oraz silny wytrysk.
  Celem badania jest ustalenie, czy w ocenie respondentów suplement diety Cum Plus Strong pozwala osiągnąć oczekiwane rezultaty wskazane przez producenta tj:
• poprawić smak nasienia
• wzmocnić siłę wytrysku
• polepszyć jakość odbywanych stosunków
• wspomóc seksualną witalność
• pobudzić proces spermatogenezy
• podwyższyć siłę i długość trwania erekcji
• przyspieszyć regenerację narządów płciowych po odbytym stosunku
Badanie zostało przeprowadzone anonimowo. Jako narzędzie badawcze wykorzystany został kwestionariusz. Kwestionariusz umieszczony został w Internecie na stronie do przeprowadzenia badań marketingowych www.ankietka. pl. Link do ankiety przesłany został po uprzednim wyrażeniu zgody respondentom testującym suplement diety Cum Plus Strong. W kwestionariuszu występowały pytania zamknięte (ograniczony zestaw możliwych odpowiedzi).
 
Badanie zostało przeprowadzone na 70 respondentach testujących suplement diety Cum Plus Strong.

Przekazany przez producenta produkt najcześciej stosowany był przez mężczyzn w wieku 18-30 lat - 34%.

Drugą najliczniejszą grupą byli panowie w wieku 31-40 - 29% W mniejszym stopniu badanymi były osoby powyżej 56 roku życia - 10%.
 
Na dzień wypełnienia ankiety internetowej respondenci najczęściej deklarowali, iż stosują suplement diety Cum Plus Strong powyżej 4 tygodni. 21% mężczyzn stosowało suplement diety Cum Plus Strong od 15 do 28 dni, 1% zażywał kapsułki mniej niż tydzień.

70% panów deklaruje zażywanie kapsułek codziennie. 29% mężczyzn stosuje suplement diety Cum Plus Strong kilka razy w tygodniu, a 1% kilka razy w miesiącu. 79% respondentów zażywa kapsułki 2 razy dziennie, 17% jedną kapsułkę na dobę. 3% panów przyznało, że stosują więcej niż 2 kapsułki dziennie, a 1% mniej niż jedną kapsułkę dziennie.

Prawie 9% Panów przyznało, że przed rozpoczęciem stosowania suplementu Cum Plus Strong miało problemy z erekcją.

Wśród mężczyzn, którzy wzięli udział w badaniu 80% panów wskazuje na subiektywne odczucie zwiększenia witalności seksualnej od czasu zaczęcia stosowania suplementu diety Cum Plus Strong. Z czego pierwsze rezultaty panowie najczęściej odczuwają po 5-7 dniach [44%]. Prawie 7% panów zaobserwowało wzrost witalności po 1 kapsułce. Działania preparatu względem zwiększenia witalności seksualnej nie odczuło 20% badanych.

Od czasu zaczęcia stosowania preparatu 67% respondentów zaobserwowało zwiększenie przyjemności podczas odbywania stosunku.

Według obserwacji 51% panów od czasu zaczęcia stosowania suplementu diety Cum Plus Strong ich erekcja trwa dłużej, z czego w prawie 53% przypadków od 5-10 minut dłużej. 3% panów deklaruje, że ich erekcja trwa dłużej o więcej niż 15 minut.

W odczuciu 61% respondentów od czasu, gdy stosują suplement diety Cum Plus Strong siła ich wytrysku jest silniejsza. Wg informacji jakie panowie posiadają, u 41% zmienił się smak nasienia.

Respondenci podczas badania zostali poproszeni o subiektywną ocenę skuteczności suplementu diety Cum Plus Strong jako środka wpływającego na przyspieszenie regeneracji organizmu po odbytym stosunku.

70% respondentów uznało, że regeneracja organizmu jest przyśpieszona od kiedy stosują suplement.

62% panów oceniło suplementu jako skuteczny lub bardzo skuteczny.

60% respondentów jest zadowolonych lub bardzo zadowolonych ze stosowania suplementu diety Cum Plus Strong, a 83% panów poleciłoby suplement innemu mężczyźnie.

83% Panów oceniła czytelność etykiety jako bardzo wysoką.
 
Procent mężczyzn, którzy uzyskali pozytywny rezultat w danej kategorii.
 
 
Sprawdź czy składniki zawarte w Cum Plus Strong mogą w niedługim czasie wpłynąć na wydłużenie czasu trwania stosunku, pozwalając tym samym czuć się bardziej atrakcyjnym, spełnionym, bardziej męskim. Produkty z serii Cum Plus Strong do kupienia bez recepty w sieciach najlepszych aptek, sklepach z suplementami diety, kosmetykami oraz w wielu innych sklepach.

Zakupu można dokonać również przez sklep internetowy producenta www.medica-group.pl
33%
TANIEJ
3 x Cum Plus Strong - for good cum and strong ejaculation
3 for the price of 2 - proven effectiveness !!!
cena: 297,00 zł
promocja: 198,99 zł
  Zamów online
Cum Plus Strong - for good cum and strong ejaculation
Proven Effectiveness !!!
 
cena: 99,00 zł
  Zamów online
Medica-Group
Medica-Group Sp. z o.o.
ul. Mikołaja Reja 43/1,
76-200 Słupsk, Polska
NIP: 839-317-84-36
KRS: 0000548311
REGON: 361035059
Medica-Group
Sprzedaż detaliczna:
tel:  +48 59 728 50 23
mob:  +48 519 371 391
email:   sprzedaz@medica-group.pl
Sprzedaż hurtowa:
mob:  +48 570 360 920
+48 512 791 412
email:  sprzedaz@medica-group.pl
 
Źródła treści:   www.poradnikzdrowie.pl  /  milionporad.pl  /  Wikipedia
* Raport z Badania Skuteczności - na zlecenie "Medica-Group" - maj 2018r.
MeddTech LTD 46 Station Road North Harrow HA2 7SE MIDDLESEX United Kingdom
*
Produkty (preparaty) na tej stronie nie zapobiegają chorobom ani ich nie leczą. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników danego produktu (preparatu). Skład, sposób używania, właściwości, środki ostrożności, sposób przechowywania oraz termin ważności znajduje się na opakowaniu każdego produktu (preparatu). Możesz nam zwrócić produkty nieużywane, w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu jeżeli po ich otrzymaniu i zapoznaniu się z ulotką lub informacją na opakowaniu okaże się, że nie możesz stosować tych produktów (preparatów) na przykład z uwagi na ich skład czy właściwości. Nie gwarantujemy uzyskania takich samych efektów jak w badanej grupie osób z Raportu Badania Skuteczności, opisane działania poszczególnych produktów są indywidualne dla każdej osoby i mogą dawać różne efekty w zależności od indywidualnych uwarunkowań każdego organizmu.
Copyrights © 2021 Medica Group. All rights reserved. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione.
Realizacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij

Tylko DZISIAJ !!!

-15% na WSZYSTKO

Twój Kod Rabatowy

TERAZ-15

*kod rabatowy wpisz ręcznie w koszyku
** dotyczy zakupów detalicznych