MENU
 
Zamknij
Cum Plus Strong
Dobra sperma, silny wytrysk
Innowacyjne kapsułki Cum Plus Strong zostały stworzone aby:
 
poprawić smak nasienia
wzmocnić siłę wytrysku
polepszyć jakość odbywanych stosunków
wspomóc seksualną witalność
pobudzić proces spermatogenezy
podywższyć siłę i długość trwania erekcji
przyspieszyć regenerację narządów płciowych po odbytym stosunku
Cum Plus Strong jest preparatem wpływającym na zwiększenie przyjemności podczas stosunku, wydłużenie trwania erekcji, zmianę smaku nasienia oraz silny wytrysk.

Aż 83% respondentów poleciłoby suplement diety Cum Plus Strong innemu mężczyźnie.

Pierwsze rezultaty już po 5-7 dniach stosowania.

Panowie potwierdzają:
• smak ich nasienia zmienił się
• erekcja trwa dłużej nawet o więcej niż 15 minut


*Raport z Badania Skuteczności - na zlecenie "Medica-Group" - maj 2018r.
 
Zobacz raport z badania skuteczności
Znając klucz do kobiecego orgazmu można doprowadzać partnerkę do spektakularnego finału podczas każdego zbliżenia. Połączenie odpowiedniej techniki, atmosfery, więzi emocjonalnej i silnej erekcji mężczyzny to według seksuologów (i kobiet!) droga do wspaniałego życia erotycznego. Warto pamiętać, że udane współżycie cementuje związek, a miano kochanka doskonałego zyskują tylko ci, którzy prowadzą swoją partnerkę na szczyt seksualnej rozkoszy.
 
Sperma, nasienie - płynna wydzielina, na którą składają się produkty jąder, pęcherzyków nasiennych, najądrzy, gruczołów opuszkowo-cewkowych oraz gruczołu krokowego. Jest wyrzucana poprzez cewkę moczową podczas ejakulacji. Ma barwę bliską kolorowi mleka. Normalny ejakulat ma odczyn słabo zasadowy (pH 7,2), umożliwia to ruchliwość plemnikom, które w środowisku kwaśnym byłyby nieruchliwe. Skład chemiczny spermy zależy w pewnym stopniu od odżywiania.*

* Źródło: Wikipedia

Ejakulacja (łac. eiaculatio – wytrysk) - wytrysk nasienia (spermy) z prącia przez nasieniowody i cewkę moczową na skutek stymulacji seksualnej. Ejakulacja jest zjawiskiem neurobiologicznym regulowanym ośrodkowo. Porcja nasienia wydzielana w trakcie ejakulacji to ejakulat. Mechanizm umożliwiający ejakulację to rytmiczne skurcze ciał jamistych, znajdujących się w członku, dzięki czemu sperma jest wyrzucana z narządu poza ustrój.*

* Źródło: Wikipedia
Smak, zapach, czy konsystencja spermy odzwierciedlają kondycję Twojego organizmu, a w szczególności prowadzony przez Ciebie tryb życia, dietę itp. Płynie z tego prosty wniosek, że im jesteś zdrowszy, tym "lepsze" jest Twoje nasienie. A im lepsze jest Twoje nasienie, tym lepszego seksu oralnego możesz się spodziewać. ze strony swojej partnerki - czyli jest to w Twoim własnym interesie, żeby Twoja sperma była jak najsmaczniejsza.*

Dobra wiadomość jest taka, że zwykle nie trzeba drastycznie zmieniać swoich nawyków, żeby uprzyjemnić kobiecie to, co mężczyznom sprawia tak wielką przyjemność. A przy okazji poprawiasz własne zdrowie. Czyli małym kosztem można wiele osiągnąć.*

* Źródło: milionporad.pl
Jaki kolor mają plemniki?
Zdrowa sperma, która zawiera plemniki, ma białawy, mleczny kolor, a jeśli jest jałowa, ma kolor żółtawy i jest przezroczysta.

Budowa plemników
Prawidłowo zbudowany plemnik musi mieć główkę, witkę i tzw. czapeczkę składającą się z enzymów umożliwiających przebicie ściany komórki jajowej i zapłodnienie. Ma długość ok. 60 mikrometrów.

Temperatura dobra dla plemników
Nie bez powodu plemniki znajdują się w jądrach w worku mosznowym, praktycznie na zewnątrz ciała. Dzięki temu panuje w nich nieco niższa temperatura. Normalna dla naszego organizmu doprowadziłaby do ograniczenia, a nawet zatrzymania produkcji plemników.

Ruch plemników
Plemniki są bardzo szybkie – w ciągu sekundy potrafią przebyć drogę równą czterokrotnej długości ich ciała. Najlepsi sprinterzy na świecie biegają z prędkością około 36 km/godz. Zaś plemniki podczas wytrysku osiągają prędkość do 45 km/godz.

Długość życia plemników
W ciepłym klimacie plemniki mogą przetrwać (poza organizmem) około 18 godzin. Ich żywotność może wzrosnąć trzykrotnie, jeśli obniżymy temperaturę do 20 stopni. Wewnątrz ciała plemniki preferują środowisko zasadowe (znajdujące się w szyjce bądź jamie macicy, jajowodach). W nim też mogą przeżyć najdłużej – do 48 godzin. W pochwie zaś występuje środowisko kwaśne i w nim plemniki mogą przetrwać maksymalnie 2 godziny.

Rodzaje plemników
Organizm mężczyzny wytwarza tyle samo plemników z chromosomami X i Y. Według dr Franciszka Benendo plemniki z chromosomem Y są bardziej ruchliwe, ale krócej żyją. Z X poruszają się wolniej, ale mogą dłużej przetrwać w niesprzyjającym środowisku.

Jakość nasienia mężczyzny
Wstrzemięźliwość seksualna może dobrze wpływać na plemniki, ale tylko do pewnego stopnia. Jakość plemników pogarsza się po 14 dniach bez współżycia.

 
Badanie nasienia pozwala wykryć ilość i jakość plemników w spermie. Pobieranie nasienia nie jest bolesne.

oligozoospermia – obniżona liczba plemników w ejakulacie, czyli jednorazowej dawce spermy podczas wytrysku (<20 mln/ml)
astenozoospermia – nieprawidłowa ruchliwość plemników (<50% plemników klasy A i B lub <25% klasy A)
teratozoospermia – nieprawidłowa budowa plemników (<30% prawidłowo zbudowanych)
azoospermia – brak plemników w ejakulacie
hipospermia – brak właściwej objętości ejakulatu, czyli co najmniej 2,0 ml
aspermia – brak ejakulatu
 
To, czy kobieta połyka spermę podczas seksu oralnego, zależy tylko od jej preferencji. Niektóre panie wręcz to lubią, u innych ta czynność wzbudza obrzydzenie. Jeśli kobieta ma opory przed spożyciem spermy, nie powinna się do tej czynności zmuszać wbrew sobie. Decydujące jest, czy kobieta jest ciekawa sama z siebie smaku spermy, czy robi to pod presją. Jeśli jedynym motywem jej działania jest strach przed tym, że w razie odmowy partner ją odtrąci, czynność ta na pewno nie sprawi jej przyjemności, a wręcz może prowadzić do traumy.
Warto jednak dodać, że jeśli partner jest zdrowy, dba o higienę i dobrze się odżywia, smak jego spermy nie powinien być odrzucający. Ponadto, dla mężczyzny tak bliski kontakt kobiety z jego nasieniem jest też dowodem na pełną akceptację jego cielesności przez partnerkę i może zacieśnić związek.
 
Duńscy badacze alarmują, że jakość nasienia w ciągu ostatnich 50 lat obniżyła się o niemal o 50 proc. Świadczy o tym liczba plemników (w jednym mililitrze spadła ze 113 do 66 mln). Coraz gorsza jakość męskiego nasienia zauważalna jest w całej zachodniej Europie.
Produkcja nasienia nie jest ograniczona żadnym limitem. Wręcz przeciwnie, to właśnie regularne kontakty seksualne wprost proporcjonalne do siły popędu pomagają w podtrzymaniu sprawności i płodności mężczyzny. Seks bowiem jest bodźcem dla jąder do produkcji plemników oraz testosteronu.

Żródło: www.poradnikzdrowie.pl
Ekstrakt z korzenia maca
Ekstrakt z korzenia maca
Maca (Lepidium meyenii) jest rośliną, która pochodzi z peruwiańskich Andów i rośnie na wysokości od około 3500 m. To sprawia że jest najwyżej uprawianą rośliną przeznaczoną do spożycia na świecie. Maca rośnie w skalistych glebach niegościnnych dla większości innych roślin i rozwija się w ekstremalnych warunkach klimatycznych. Maca wypuszcza liście i korzeń, o wielkości rzodkwi. Ten właśnie korzeń jest ceniony od tysięcy lat ze względu na swoje właściwości, zwiększające energie, wytrzymałość i płodność u ludzi i zwierząt. Nie ulega wątpliwości że korzeń Maca zapewniał produktywne życie na bardzo dużych wysokościach całym pokoleniom miejscowej ludności.
L-Arginina
L-Arginina
Arginina (Arg) - organiczny związek z grupy aminokwasów kodowanych przez DNA. Obecność grupy guanidynowej w cząsteczce jest przyczyną jej zasadowego charakteru. W organizmach żywych uczestniczy w przemianach azotowych: przenoszeniu azotu w mocznikowym cyklu Krebsa oraz w syntezie kreatyniny.

Bywa zaliczana do aminokwasów endogennych lub egzogennych. Jest też określana jak "względnie egzogenna". Poziom jej biosyntezy jest zależny od spożywania wystarczających ilości jej naturalnych prekursorów - proliny i kwasu glutaminowego[10].

Arginina naturalnie występuje w białkach jąder komórkowych i komórek rozrodczych (histonach). Stanowi około 80% białka protaminy.
Ekstrakt z nasion buzdyganka naziemnego
Ekstrakt z nasion buzdyganka naziemnego
Buzdyganek naziemny jest używany w medycynie chińskiej i indyjskiej przede wszystkim jako środek tonizujący (wzmacniający). Inny indyjski system medycyny - Unani - uznaje buzdyganek za afrodyzjak, W medycynie zachodniej, buzdyganek naziemny jest składnikiem suplementów diety mających zwiększać potencję i wspomagać erekcję u mężczyzn. Używanie buzdyganka jako afrodyzjaku zapoczątkowało badanie przeprowadzone w latach 70. na bezpłodnych parach, które wykazało zwiększanie się poziomu testosteronu i hormonu luteinizującego u mężczyzn po zastosowaniu badanego ziela.
Żelatyna
Ekstrakt z nasion buzdyganka naziemnego 20:1 90 mg
Ekstrakt z korzenia sarsaparilla 4:1 80 mg
Ekstrakt z korzenia żeń-szenia amerykańskiego 4:1 80 mg
L-arginina 60 mg
Ekstrakt z korzenia maca 4:1 60 mg
Ekstrakt z ziela owsa zwyczajnego 10:1 40 mg

Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna.
*Stosowanie suplementu diety Cum Plus Strong przez osoby przyjmujące leki przeciwcukrzycowe wymaga konsultacji z lekarzem.
Sposób użycia i dawkowanie
1 kapsułkę 2 razy dziennie popić niewielką ilością płynu.
UWAGA - Nie należy przekraczać 2 kapsułek na dobę.
Opakowanie
Jedno opakowanie Cum Plus Strong zawiera 60 kapsułek czyli 30 dawek dziennych.
 
Gdzie kupić?
 
Medica-Group
Medica-Group Sp. z o.o.
ul. Mikołaja Reja 43/1,
76-200 Słupsk, Polska
NIP: 839-317-84-36
KRS: 0000548311
REGON: 361035059
Medica-Group
Sprzedaż detaliczna:
tel:  +48 59 728 50 23
mob:  +48 519 371 391
email:   sprzedaz@medica-group.pl
Sprzedaż hurtowa:
mob:  +48 500 472 658
+48 512 791 412
email:  paulina.hoffmann@medica-group.pl
 
Źródła treści: www.poradnikzdrowie.pl  /  milionporad.pl  /  Wikipedia
* Raport z Badania Skuteczności - na zlecenie "Medica-Group" - maj 2018r.
MeddTech LTD 46 Station Road North Harrow HA2 7SE MIDDLESEX United Kingdom
*
Produkty (preparaty) na tej stronie nie zapobiegają chorobom ani ich nie leczą. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników danego produktu (preparatu). Skład, sposób używania, właściwości, środki ostrożności, sposób przechowywania oraz termin ważności znajduje się na opakowaniu każdego produktu (preparatu). Możesz nam zwrócić produkty nieużywane, w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu jeżeli po ich otrzymaniu i zapoznaniu się z ulotką lub informacją na opakowaniu okaże się, że nie możesz stosować tych produktów (preparatów) na przykład z uwagi na ich skład czy właściwości. Nie gwarantujemy uzyskania takich samych efektów jak w badanej grupie osób z Raportu Badania Skuteczności, opisane działania poszczególnych produktów są indywidualne dla każdej osoby i mogą dawać różne efekty w zależności od indywidualnych uwarunkowań każdego organizmu.
Copyrights © 2021 Medica Group. All rights reserved. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione.
Realizacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij